Fiberoptisk sveising

Kurs spawania światłowodów

Zapraszamy serdecznie na kurs spawacza światłowodów do OSO!Zapraszamy do zapisania się na kurs spawania światłowodów w naszym Opplæringssenter for operatører. Jesteśmy firmą szkoleniową z wieloletnim doświadczeniem, która zapewnia swoim klientom profesjonalne usługi w przystępnych cenach!

Prace takie jak spawanie światłowodów wymaga odpowiedniego przygotowania teoretycznego i praktycznego. Obecnie, gdy kable światłowodowe kładzione są coraz częściej, znajomość obsługi spawarki do światłowodów jest bardzo pomocna w znalezieniu zatrudnienia.

Formålet med opplæringen

Dla osób, które chcą rozpocząć spawanie światłowodów, kurs w tym zakresie jest najlepszym wyborem. Szkolenia dotyczą teorii i praktyki obsługi urządzenia takiego jak spawarka do światłowodów oraz wykonywania spawów. Dzięki niemu można dowiedzieć się, jak działa spawarka do światłowodów, jak należy ją obsługiwać, a także jak przygotowywać kable światłowodowe i je wykańczać.

Tematyka szkolenia to głównie:

  • rodzaje włókien optycznych i ich parametry
  • złącza światłowodowe oraz ich typy i zastosowanie
  • przygotowanie kabli światłowodowych i osprzętu do spawania
  • obsługa spawarki światłowodowej
  • spawanie włókien światłowodowych
  • pomiary kontrolne
  • zasady BHP w trakcie pracy

Rettigheter

Po szkoleniu uzyskać można uprawnienia spawalnicze potwierdzone odpowiednim świadectwem.

Pris

Jeżeli interesuje cię kurs spawania światłowodów, cena w naszym Ośrodku jest bardzo atrakcyjna. Dla większych grup przygotowaliśmy też atrakcyjne rabaty. W celu uzyskania informacji o cenach prosimy o sprawdzenie prisliste eller Kontakt oss.

Hvor opererer vi?

Na kursy spawalnicze zapraszamy do naszych ośrodków działających na terenie całego kraju. Możemy również dojechać do klientów na terenie całego kraju w celu organizacji szkoleń zamkniętych.

W razie dodatkowych pytań prosimy o skontaktowanie się z nami. Nasi pracownicy odpowiedzą na nie wyczerpująco.

Se også