O nas

Ośrodek Szkolenia Operatorów OSO działa od ponad 15 lat, ale nasze doświadczenie sięga ponad 20 lat wstecz. Zajmujemy się świadczeniem kompleksowych usług szkoleniowych dla różnych grup zawodowych. W naszej ofercie znajdują się między innymi szkolenia UDT, G1, G2, G3, HDS, także szkolenia BHP, PPOŻ oraz pierwszej pomocy przedmedycznej. Dodatkowo naszą specjalnością są usługi BHP i PPOŻ dla firm.

Naszym głównym celem jest dostarczanie naszym klientom usług szkoleniowym na najwyższym poziomie. Nasz Ośrodek tworzą instruktorzy z wieloletnią praktyką, wykwalifikowani metodycy i inne osoby, które dbają o jakość kształcenia i zadowolenie uczestników we wszystkich naszych Ośrodkach. Według przeprowadzonych przez nas ankiet aż 98% uczestników naszych kursów zdecydowanie poleciłoby je innym osobom.

Współpracujemy z instytucjami takimi jak Urząd Dozoru Technicznego i Stowarzyszenie Elektryków Polskich. Wspólnie z ich ekspertami przygotowujemy programy nauczania i prowadzimy egzaminy na uprawnienia. Zależy nam na tym, aby nauczać na wysokim poziomie, dlatego dbamy także o wyposażenie naszych sal szkoleniowych, nowoczesne zaplecze oraz kładziemy nacisk na praktykę – zarówno nasze zajęcia teoretyczne, jak i ćwiczenia są prowadzone metodami aktywizującymi.

Dlaczego OSO?

Posiadamy wieloletnie doświadczenie i współpracujemy z najlepszymi instruktorami na terenie całego kraju. Podczas zajęć wykorzystujemy innowacyjne, aktywizujące metody nauczania. Programy prowadzonych przez nas zajęć bazują na najnowszych przepisach, w tym Urzędu Dozoru Technicznego, Stowarzyszenia Elektryków Polskich i innych branżowych instytucji. Szkolimy skutecznie – wyróżnia nas maksymalna zdawalność egzaminów. Zapewniamy również przystępne ceny.

Gdzie szkolmy?

Nasze szkolenia prowadzimy przede wszystkim w mieście Warszawa, gdzie znajduje się nasz główny oddział, ale jesteśmy do dyspozycji także w innych lokalizacjach na terenie Polski. Szkolimy w miastach takich jak: Kraków, Łódź, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Gdynia, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Katowice, Bielsko-Biała. Ponadto prowadzimy szkolenia w formie zamkniętej, które odbywają się w miejscu uzgodnionym wcześniej z klientem.

Nasza główna siedziba znajduje się w mieście Warszawa – to tutaj na uczestników zajęć czekają profesjonalnie urządzone sale. Również zapraszamy do naszych oddziałów znajdujących się w miastach Kraków, Katowice oraz Bielsko-Biała.

Jesteśmy skoncentrowani na potrzebach naszych klientów, dlatego jeżeli potrzebujesz profesjonalnej pomocy w przeszkoleniu pracowników swojej firmy lub po prostu chcesz poprawić swoją pozycję na rynku pracy, sprawdź już teraz naszą ofertę, wybierz dogodny termin i zapisz siebie lub pracowników na zajęcia. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy zawsze do dyspozycji – wystarczy tylko zadzwonić, napisać e-mail lub odwiedzić jeden z naszych oddziałów.Nasz Ośrodek Szkolenia Operatorów OSO jest niepubliczną placówką oświatową realizującą działalność szkoleniową w ewidencji szkół i placówek niepublicznych miasta Warszawy.

W razie pytań dotyczących naszych usług jesteśmy zawsze do dyspozycji – prosimy o kontakt. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą szkoleniową zaprezentowaną na stronie internetowej i zachęcamy do wybrania naszych usług!

Zapraszamy serdecznie do wybrania naszych usług!
Zespół Ośrodka Szkolenia Operatorów OSO