Szkolenia ambulifty

Zapraszamy Państwa na szkolenia dla operatorów ambuliftów – nasze szkolenie obejmuje szeroką wiedzę i umiejętności, których celem jest nauka bezpiecznej obsługi osób niepełnosprawnych przy wsiadaniu i wysiadaniu z samolotów.

Cel szkolenia

Przewoźnicy lotniczy są zobowiązani do stosowania się do rozporządzenia UE nr 1107/2006 z dnia 5 lipca 2006 o prawach pasażerów niepełnosprawnych i o ograniczonej mobilności. Pracownicy lotniska powinni być przygotowani do asystowania osobom niepełnosprawnym.

Głównym celem szkolenia jest nauka, jak prawidłowo pomagać osobom niepełnosprawnym korzystającym z wózków inwalidzkich przy wchodzeniu na pokład i schodzeniu z pokładu oraz jak umieścić bezpiecznie wózek inwalidzki i innego rodzaju sprzęt wspomagający przemieszczanie się na pokładzie samolotu.

Program

Szkolenie dla operatorów ambuliftów obejmuje wiedzę teoretyczną i ćwiczenia praktyczne. Podczas zajęć uczestnicy uzyskują informacje na temat tego, jak bezpiecznie i zgodnie z przepisami asystować osobom niepełnosprawnym przy wchodzeniu na pokład i schodzeniu z pokładu samolotu. Szkolenie kończy się egzaminem przed komisją Urzędu Dozoru Technicznego.

Cena szkolenia

Cena szkolenia dla operatorów ambuliftów ustalana jest indywidualnie – prosimy o kontakt w celu uzyskania indywidualnej wyceny. Szkolenia prowadzimy w miejscu ustalonym z klientem.

O nas

Jesteśmy firmą szkoleniową z wieloletnim doświadczeniem w swojej dziedzinie. Przeszkoliliśmy już tysiące osób i cieszymy się dużym zaufaniem wśród naszych klientów. Zależy nam na tym, aby oferować usługi na najwyższym poziomie, dlatego mamy nadzieję, że spełnia one również Państwa oczekiwania.

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania związane z naszą ofertą, zachęcamy do kontaktu – wyjaśnimy wszystkie Państwa wątpliwości.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Zobacz także: