Szkolenie z zakresu Bezpieczeństwa i Higieny Pracy

Dbamy o rozwój 

Nasza firma prowadzi rozmaite szkolenia od lat, które przekazują profesjonalną wiedzę naszym kursantom. Od Ciebie zależy, czy chcesz wysłać swojego pracownika właśnie do nas, by uzyskał potrzebną z perspektywy pracodawcy wiedzę. Jak mówi Kodeks Pracy, niezbędne jest, by w miejscu pracy zapewnić wszelkie potrzebne środki w momencie wystąpienia pożarów, konieczności ewakuowania się czy nagłych nieszczęśliwych wypadków wśród kadry pracowniczej. Ponadto musi zostać wyznaczona konkretna grupa pracowników, którzy potrafią takie procedury ratownicze przeprowadzać. Właśnie dlatego tak istotne jest odpowiednie przeszkolenie w tym zakresie.  

Szkolenia na wysokim poziomie 

Oferujemy profesjonalne szkolenie dla Twoich pracowników. Skierowanie ich na szkolenie w naszej firmie zagwarantuje wysoki poziom nauczania. Nasz program o nazwie “Pierwsza pomoc w stanach zagrożenia życia i zdrowia” przygotowuje do zachowania się w sytuacjach kryzysowych wymagających natychmiastowego działania. Aby zapisać się na kurs, skontaktuj się z nami. Mamy filię w większości polskich miast, a na życzenie klienta dojedziemy we wskazane miejsce. 

Apteczka z pierwszą pomocą
 • Dokładamy wszelkich starań, aby przekazać wartościową wiedzę i przygotować naszych kursantów na postępowanie w sytuacjach krytycznych. Dlatego też oferowane przez nas szkolenia obejmują część praktyczną oraz teoretyczną. Zajęcia z teorii składają się z: 
 • Regulacji i przepisów prawnych, 
 • Instrukcji dzwonienia po odpowiednią pomoc wraz ze spisem niezbędnych numerów, 
 • Wyjaśnienia postępowania w razie konieczności ewakuacji, 
 • Zasad zabezpieczania otoczenia osoby poszkodowanej, 
 • Zachowania w przypadku różnych urazów (złamania, oparzenia, udary itp.), 
 • Zachowania w obliczu zagrożenia życia i zdrowia (zatrucie, omdlenie, zawał serca, porażenie), 
 • Instrukcji oceny czynności życiowych osoby poszkodowanej. 

Część praktyczna, która jest ważnym uzupełnieniem teorii, obejmuje: 

 • Naukę zachowania w przypadkach wypadków drogowych, porażeń elektrycznych, topienia się, omdlenia, urazów kończyn czy kręgów lub dławienia się, 
 • Instrukcję ułożenia poszkodowanego w pozycji bocznej bezpiecznej, 
 • Zorganizowanie ewakuacji w miejscu zagrożonym, 
 • Wykonywanie resuscytacji (RKO). 
Etap kursu praktycznego Szkolenie z resuscytacji RKO (część I)  Organizacja ewakuacji (część II)  Nauka postępowania w różnych sytuacjach (część III)  
Miejsce odbywania szkolenia Sala ćwiczeniowa Wnętrze budynku ośrodka Sala ćwiczeniowa 

Konieczność szkolenia 

Zapewne większość z nas zastanawiała się przynajmniej raz – “Co by było jakbym znalazł się w sytuacji, kiedy muszę uratować czyjeś życie? – z odpowiedzią na to pytanie przychodzi nasze szkolenie. Takie sytuacje mogą przydarzyć się codziennie każdemu, dlatego warto znać zasady udzielania pierwszej pomocy tak dla siebie i swoich bliskich, ale móc im w razie potrzeby pomóc, jak i w pracy. Nigdy nie wiemy, kiedy ktokolwiek obok nas będzie potrzebował szybkiej pomocy, zanim przybędą odpowiednie służby. 

Dostosujemy się do Ciebie 

Coś, co wyróżnia nasze kursy na tle pozostałych to duża elastyczność, która polega na dopasowanie się do Twoich potrzeb. Postaramy się poszerzyć tematykę naszych zajęć o szczególne zagrożenia czekające na stanowiskach w Twojej firmie. Weźmiemy pod uwagę indywidualne miejsca pracy i postaramy się przygotować kurs na każde wybrane przez zleceniodawcę stanowisko. Nasze szkolenia dzielą się na otwarte i zamknięte. Pierwsze dotyczą wszystkich chętnych i zainteresowanych uzyskaniem od nas specjalistycznej wiedzy, zaś w drugich udział biorą wybrane grupy, które zostały przysłane przez swoich przełożonych bądź specjalne instytucje. Nasza infrastruktura jest bogata w różnego rodzaju sale ćwiczeniowe, różnorodne akcesoria czy specjalnie wykonane manekiny służące do nauki RKO. Dzięki temu nauka przynosi świetne rezultaty, a nasi klienci są zadowoleni z uzyskanych efektów kształcenia. Oferujemy również bardzo dobrze wykwalifikowaną kadrę instruktorów i wykładowców, którzy przeszkolili mnóstwo osób w zakresie niesienia pierwszej pomocy.  

Grupa szkoleniowa

Jak się zapisać? 

Oferujemy różne terminy w wielu miastach, szczegóły naszej oferty znajdują się na stronie OSO. Oferujemy także możliwość dotarcia do miejscowości w całej Polsce w celu przeprowadzenia specjalnych szkoleń zamkniętych dla wyselekcjonowanych grup szkoleniowych. Ze swojej strony gwarantujemy atrakcyjne ceny i najwyższy poziom dydaktyczny. Do Ciebie należy ustalenie dokładnego terminu szkolenia, dostosujemy się do Twojego grafiku. Stawki cenowe są kwestią bardzo indywidualną natomiast ze swojej strony oferujemy zniżki w przypadku zebrania odpowiednio dużej grupy.  

Zadzwoń i zapytaj o wszystkie szczegóły już teraz!  

Zobacz także: