Transportery kontenerów i palet

Urządzenia do załadunku kontenerów na statki powietrznych

W Ośrodku Szkolenia Operatorów OSO oferujemy Państwu profesjonalne szkolenia na transportery kontenerów i palet stosowane na portach lotniczych. Skorzystanie z naszej oferty to dobry wybór – nauka od specjalistów w swojej dziedzinie w atrakcyjnych cenach.Transportery to platformy cargo, które zostały zaprojektowane tak, aby można było załadowywać i rozładowywać z nich kontenery i palety. Są one powszechnie stosowane na wielu lotniskach na całym świecie w celu obsługi samolotów typu cargo oraz innych. Urządzenia transportujące mają przede wszystkim konstrukcję mobilnych podnośników nożycowych lub podnośników z dwoma platformami, które odpowiadają wymiarom samolotów i ułatwiają manipulowanie ładunkiem – bagażami, przesyłkami w kontenerach i paletach.

Podczas zajęć uczestnicy otrzymują szeroką wiedzę dotyczącą teorii obsługi transporterów z naciskiem na kwestie bezpieczeństwa i higieny pracy, a także biorą udział w zajęciach
praktycznych, które uczą obsługi urządzeń. Udostępnione przez nas szkolenia dla portów lotniczych zostały stworzone przy udziale doświadczonych i kompetentnych specjalistów swojej dziedzinie oraz na podstawie aktualnych przepisów prawa.

Zapraszamy do wybrania naszej oferty!

Zobacz także: