Podesty ruchome

Kursy na podesty ruchome – Warszawa i cała Polska

Zapraszamy na kurs na podesty ruchome do Ośrodka Szkolenia Operatorów! Nasz Ośrodek nauczy cię, jak prawidłowo obsługiwać podest ruchomy i dzięki nam zdobędziesz potrzebne na stanowisku operatora uprawnienia Urzędu Dozoru Technicznego.Obecnie podnośnik koszowy oraz podnośnik nożycowy to urządzenia powszechnie wykorzystywane w pracach na wysokościach, w tym w pracach budowlanych, montażowych, wykończeniowych czy dekoratorskich. Zwyżki, czyli podnośniki koszowe najczęściej są montowane na naczepach samochodów i stosowane w pracach zewnętrznych. Modele nożycowe są stosowane głównie w zakładach pracy. Wszystkie z urządzeń tego rodzaju podlegają dozorowi technicznemu.

Uczymy obsługi urządzeń w następujących kategoriach UDT:

  • I P – podesty nożycowe wolnobieżne , podesty koszowe samojezdne (zwyżki), podesty przewoźne montowane do pojazdów
  • II P – podesty wiszące, stacjonarne i masztowe

Zależy nam na tym, aby uczestnicy korzystający z naszych zajęć nie tylko otrzymali wiedzę niezbędną do uzyskania uprawnień na wybraną przez siebie kategorię urządzeń, ale również, aby była ona pomocna w codziennej pracy na stanowisku operatora. W związku z tym nasze programy pisane są tak, by zawierać użyteczne informacje, a także ćwiczenia, by pokazać, jak stosować je w praktyce. Nasi instruktorzy dbają o to, aby poziom nauczania był na najwyższym poziomie – zatrudniamy osoby z wieloletnim doświadczeniem.

Każdy kurs na podesty ruchome przejezdne zawiera następujące informacje:

  • podest ruchomy – jego rodzaje i budowa
  • obowiązki operatora na stanowisku – przed pracą, w jej trakcie i po jej zakończeniu
  • wiadomości na temat dozoru technicznego urządzenia
  • zasady bezpieczeństwa i higieny pracy
  • ćwiczenia praktyczne

Po zakończeniu nauki uczestnicy podchodzą do egzaminu przed komisją Urzędu Dozoru Technicznego. Pozytywne zdanie egzaminu nadaje uprawnienia UDT. Są one nadawane bezterminowo i zachowują ważność na terenie Polski oraz międzynarodowo. Istnieje możliwość wydania dokumentów w innych językach.

Wymagania

Do zapisania się na kurs na podesty ruchome należy spełnić następujące wymagania:

  • ukończone 18 lat
  • przynajmniej wykształcenie podstawowe
  • brak przeciwwskazań do pracy na stanowisku

Cena

Za kurs na podesty ruchome w naszym Ośrodku zapłacisz mniej niż w innych. Zawsze dbamy o to, aby cena była u nas przystępna, a w przypadku większych grup udzielamy korzystnych rabatów. Umożliwiamy również negocjacje. W celu sprawdzenia opłat prosimy o skorzystanie z cennika lub skontaktowanie się z nami poprzez formularz zapytania ofertowego.

Gdzie działamy?

Na szkolenie na podesty ruchome przejezdne można zapisać się w naszych 4 oddziałach znajdujących się na terenie kraju. Prowadzimy szkolenia na podnośniki nożycowe i podnośniki koszowe w mieście Warszawa, a także w Krakowie, Katowicach oraz w Bielsku-Białej. Także jesteśmy w stanie dojechać do klientów w wyznaczone miejsca na terenie całej Polski. Prosimy o skontaktowanie się z nami w celu uzyskania szczegółowych informacji o tego rodzaju usługach.

W przypadku pytań zawsze jesteśmy do dyspozycji, prosimy o skontaktowanie się z nami. Nasi pracownicy przygotują wyczerpujące odpowiedzi i przekażą je jak najszybciej.

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą!