Podesty ruchome

Kursy na podesty ruchome – Warszawa i cała Polska

Zapraszamy na kurs na podesty ruchome do Ośrodka Szkolenia Operatorów! Nasz Ośrodek nauczy cię, jak prawidłowo obsługiwać podest ruchomy i dzięki nam zdobędziesz potrzebne na stanowisku operatora uprawnienia Urzędu Dozoru Technicznego. Obecnie podnośnik koszowy oraz podnośnik nożycowy to urządzenia powszechnie wykorzystywane w pracach na wysokościach, w tym w pracach budowlanych, montażowych, wykończeniowych czy dekoratorskich. Zwyżki, czyli podnośniki koszowe najczęściej są montowane na naczepach samochodów i stosowane w pracach zewnętrznych. Modele nożycowe są stosowane głównie w zakładach pracy. Wszystkie z urządzeń tego rodzaju podlegają dozorowi technicznemu.

Uczymy obsługi urządzeń w następujących kategoriach UDT:

  • podesty nożycowe wolnobieżne , podesty koszowe samojezdne (zwyżki), podesty przewoźne montowane do pojazdów
  • podesty wiszące, stacjonarne i masztowe

Zależy nam na tym, aby uczestnicy korzystający z naszych zajęć nie tylko otrzymali wiedzę niezbędną do uzyskania uprawnień na wybraną przez siebie kategorię urządzeń, ale również, aby była ona pomocna w codziennej pracy na stanowisku operatora. W związku z tym nasze programy pisane są tak, by zawierać użyteczne informacje, a także ćwiczenia, by pokazać, jak stosować je w praktyce. Nasi instruktorzy dbają o to, aby poziom nauczania był na najwyższym poziomie – zatrudniamy osoby z wieloletnim doświadczeniem.

Każdy kurs na podesty ruchome przejezdne zawiera następujące informacje:

  • podest ruchomy – jego rodzaje i budowa
  • obowiązki operatora na stanowisku – przed pracą, w jej trakcie i po jej zakończeniu
  • wiadomości na temat dozoru technicznego urządzenia
  • zasady bezpieczeństwa i higieny pracy
  • ćwiczenia praktyczne

Po zakończeniu nauki uczestnicy podchodzą do egzaminu przed komisją Urzędu Dozoru Technicznego. Pozytywne zdanie egzaminu nadaje uprawnienia UDT. Zachowują ważność na terenie Polski oraz międzynarodowo. Istnieje możliwość wydania dokumentów w innych językach.

Wymagania

Do zapisania się na kurs na podesty ruchome należy spełnić następujące wymagania:

  • ukończone 18 lat
  • przynajmniej wykształcenie podstawowe
  • brak przeciwwskazań do pracy na stanowisku

Cena

Za kurs na podesty ruchome w naszym Ośrodku zapłacisz mniej niż w innych. Zawsze dbamy o to, aby cena była u nas przystępna, a w przypadku większych grup udzielamy korzystnych rabatów. Umożliwiamy również negocjacje. W celu sprawdzenia opłat prosimy o skorzystanie z cennika lub skontaktowanie się z nami poprzez formularz zapytania ofertowego.

Gdzie działamy?

Na szkolenie na podesty ruchome przejezdne można zapisać się w naszych 4 oddziałach znajdujących się na terenie kraju. Prowadzimy szkolenia na podnośniki nożycowe i podnośniki koszowe w mieście Warszawa, a także w Krakowie, Katowicach oraz w Bielsku-Białej. Także jesteśmy w stanie dojechać do klientów w wyznaczone miejsca na terenie całej Polski. Prosimy o skontaktowanie się z nami w celu uzyskania szczegółowych informacji o tego rodzaju usługach.

W przypadku pytań zawsze jesteśmy do dyspozycji, prosimy o skontaktowanie się z nami. Nasi pracownicy przygotują wyczerpujące odpowiedzi i przekażą je jak najszybciej.

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą!

Zobacz także: