Zapraszamy na szkolenia G1, G2, G3 – Warszawa

Szkolenia G1, G2, G3 – Warszawa i cała Polska

Zapraszamy na szkolenia przygotowujące do egzaminów przed komisją wybraną przez kursanta np.: SEP, PSE, SIMP, SITPS w Ośrodku Szkolenia Operatorów! Zajmujemy się kompleksowym i profesjonalnym prowadzeniem kursów w Warszawie oraz w innych miastach w Polsce. Gdy chcesz pracować w zawodzie elektryka, zajmować się pracą z instalacjami, sieciami i urządzeniami gazowymi lub wykorzystującymi ciepło, musisz posiadać odpowiednie potwierdzenie kwalifikacji.

Prowadzimy naukę w następujących kategoriach:

Zajęcia skierowane są do pracowników nadzoru oraz eksploatacji, którzy podczas nich uzyskują odpowiednią wiedzę na temat przepisów i wymagań dotyczących urządzeń i instalacji elektrycznych, cieplnych oraz gazowych.

Cel szkolenia

Kurs przygotowujący do egzaminów w kategoriach G1, G2 oraz G3 pozwala zdobyć uprawnienia do pracy z urządzeniami, instalacjami i sieciami elektroenergetycznymi, cieplnymi lub gazowymi przy nadzorze albo eksploatacji.

Uprawnienia

Każdy kurs zakończony jest egzaminem. Po jego pozytywnym zaliczeniu uczestnik otrzymuje odpowiednie dokumenty zaświadczające, że uzyskał kwalifikacje do pracy na danym stanowisku. Uprawnienia zachowują swoją ważność przez okres 5 lat od momentu wystawienia. Określane są one również jako uprawnienia budowlane elektryczne czy uprawnienia do 1kV.

Wymagania

Osoby chcące wziąć udział w szkoleniach powinny spełnić następujące wymagania:

  • co najmniej 18 lat
  • minimum wykształcenie podstawowe

Cena

Gdy chcą Państwo zapisać się na kurs w naszym Ośrodku, zapewniamy bardzo atrakcyjne ceny. Z aktualnym wykazem cen można zapoznać się bliżej na naszej stronie internetowej lub pod podanym numerem telefonu. Dla większych grup przygotowaliśmy atrakcyjne rabaty.

Miejsce prowadzenia zajęć

Szkolimy na terenie całej Polski, między innymi w Warszawie, a także w naszych oddziałach regionalnych. Prowadzimy też kursy zamknięte skierowane do grup zorganizowanych – jesteśmy wtedy w stanie dojechać w umówione miejsce.

Gdy mają Państwo dodatkowe pytania, zapraszamy serdecznie do skontaktowania się z nami. Udzielimy wszystkich niezbędnych informacji.

Ośrodek Szkolenia Operatorów OSO zaprasza na szkolenia – Warszawa i cała Polska!

Zobacz także: