E-Kursy

Szanowni Państwo,

Ośrodek ERGON wdraża edukację #BHP #UDT #TDT #SEP przy wykorzystaniu nowoczesnej technologii i Internetu, w formie on-line czyli e-learningu oraz webinariów – transmisji audio-wideo w czasie rzeczywistym.

Nasze E-Kursy #UDT  #TDT #SEP  #BHP oraz #Wysokościowe w dostępie budowlanym, a także dla #Hakowych czy #Sygnalistów są dostępne na stronie www.platformaedukacji.pl

Po zamówieniu szkolenia:

  1. Otrzymasz dostęp w formie loginu i hasła do zalogowania się w pokoju konferencyjnym na stronie www.platformaedukacji.pl.
  2. Wykładowca prowadzi zajęcia zdalnie „na żywo”, stosując metody aktywizujące, kształci uczestników, m.in.: poprzez wykład, zadania, quizy i dyskusję oraz ankiety/testy.
  3. Po szkoleniu sprawdza wiedzę uczestników, w formie ustnej lub elektronicznego testu.
 srcset=
Foto 2 zdjęcie z aplikacji

Foto 1 zdjęcie z systemu

PlatformaEdukacji.pl to nie tylko dostęp do materiałów, filmów szkoleniowych oraz generatora testów UDT ale także wirtualne pokoje, służące do połączenia się z trenerem. Każdy z uczestników uzyskuje dostęp do szkolenia w uzgodnionym terminie, logując się w naszym systemie z wykorzystaniem np. tabletu lub laptopa w pracy lub w domu.

System umożliwia trenerom prezentację multimedialną PPTX/PDF, projekcje filmów oraz transmisję audio-wideo w czasie rzeczywistym – webinaria.

Ośrodek zapewnia również kształcenie on-line w formie webinarium dla zorganizowanej grupy osób w ich biurach oraz salach u Klienta. Minimalne wymaganie to stabilne łącze internetowe, projektor lub TV i komputer np. laptop z zewnętrznymi głośnikami (istnieje możliwość wypożyczenia/wysłania zestawu do Video konferencji).

Film1 streaming na żywo:  LINK – open

W przypadku zapotrzebowania na organizację zajęć praktycznych Ośrodek organizuje takie zajęcia oraz egzaminy UDT, TDT SEP, które są prowadzone przez zewnętrzne Komisje kwalifikacyjne w bazach dydaktyczno-technicznych Ośrodka oraz siedzibach Klienta. Zajęcia mogą być planowane wg harmonogramu dla każdego uczestnika indywidualnie lub dla małych grup liczących od 3 do 8 os.

Powyższe rozwiązania bazują na nauczaniu opartym na metodach aktywizujących, jednocześnie taka forma skraca czas kształcenia m.in. o dojazdy na grupowe szkolenia teoretyczne. Zaprezentowane powyżej metody również skutecznie minimalizują ryzyko biznesowe, jak i zawodowe.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Kierownik Ośrodka,

Rafał Knotek-Trościanko

ZAPISY: +48 504 477 077

Zobacz także: