Żurawie HDS

Kursy podnośniki HDS – Warszawa i cała Polska

Ośrodek Szkolenia Operatorów OSO zaprasza na kurs HDS – na hydrauliczny dźwig samochodowy. Dzięki niemu mogą uzyskać Państwo uprawnienia HDS potrzebne do pracy na stanowisku operatora hydraulicznych dźwigów samochodowych. W naszym Ośrodku mogą Państwo zdobyć umiejętności i wiedzę od specjalistów w swojej dziedzinie. Nasze kursy HDS prowadzimy na obszarze całej Polski – w oddziale głównym w Warszawie oraz w oddziałach terenowych i z dojazdem do klientów w formie otwartej oraz zamkniętej. Wybierając nasz kurs HDS, cena z pewnością także Państwa zadowoli! Hydrauliczne dźwigi samochodowe wykorzystywane są powszechnie w pracach załadunkowych i wyładunkowych. Jako że są zamontowane na naczepach samochodów, można dzięki nim bez dodatkowego sprzętu manipulować ładunkami. Dźwigi samochodowe podnoszą ciężar nawet do kilkudziesięciu ton. Aby obsługiwać urządzenie, potrzebne są uprawnienia HDS, które nadawane są przez Urząd Dozoru Technicznego po pozytywnym zaliczeniu egzaminu.

Cel szkolenia

Dzięki szkoleniu uczestnik otrzymuje uprawnienia na HDS. Upoważniają go one do takich czynności jak obsługa HDS – hydraulicznych dźwigów samochodowych. W naszym Ośrodku zapewniamy najwyższą jakość kształcenia i wybierając nasz kurs HDS (Warszawa i na terenie całego kraju), mogą Państwo uzyskać łatwo potrzebne uprawnienia HDS do pracy na stanowisku operatora.

Program

Każdy kurs na HDS projektowany jest na bazie wymagań Urzędu Dozoru Technicznego oraz aktualnych przepisów prawa. Zależy nam na tym, aby podczas zajęć przedstawić naszym uczestnikom nie tylko najważniejsze przepisy i zasady obsługi dźwigów, ale również przygotować ich do pracy na stanowisku – do codziennych zadań i nieoczekiwanych sytuacji.

Program zajęć obejmuje między innym:

  • informacje na temat dozoru technicznego
  • budowa hydraulicznych dźwigów samochodowych
  • podstawowe informacje na temat eksploatacji sprzętu
  • obowiązki operatora sprzętu
  • BHP operatora HDS
  • zajęcia praktyczne na sprzęcie

Kursanci biorący udział w zajęciach otrzymują wszystkie niezbędne materiał do nauki wraz z wykazem zagadnień, które pojawiają się na egzaminie przed komisją UDT.

HDS – uprawnienia

Egzamin, dzięki któremu nadawane są uprawnienia UDT, prowadzony jest przez inspektorów wydelegowanych przez Urząd Dozoru Technicznego. Jest to egzamin sprawdzający zarówno wiedzę, jak i umiejętności obsługi urządzenia. Po pozytywnym zakończeniu egzaminu kurant otrzymuje zaświadczenie oraz uprawnienia. Upoważniają do obsługi wszystkich typów żurawi przenośnych typu HDS dla wszystkich marek oraz wysięgów. Istnieje także możliwość wystawienia dokumentów w obcych językach.

Wymagania

Przyszły operator HDS powinien spełnić następujące wymagania:

  • co najmniej 18 lat
  • co najmniej wykształcenie podstawowe
  • brak przeciwwskazań do wykonywania pracy na stanowisku operatora poświadczony zaświadczeniem lekarskim

Cena

Jeżeli chcą Państwo zapisać się na kurs na HDS, cena w naszym Ośrodku z pewnością Państwa zadowoli. Z aktualnymi kosztami można zapoznać się na naszej stronie internetowej. Cena przeszkolenia zależna jest od liczby osób biorących udział w zajęciach. Dla większych grup mamy atrakcyjne rabaty.

Miejsce prowadzenia zajęć

Zajęcia prowadzimy w następującej lokalizacji: Warszawa, ul. Królów Polskich 8, naszych oddziałach regionalnych oraz w całej Polsce z dojazdem do klienta. Na naszej stronie internetowej już teraz znajdą Państwo informacje na temat aktualnie prowadzonych zajęć w formie otwartej – dostępnych dla wszystkich zainteresowanych. W przypadku szkoleń zamkniętych prosimy o skontaktowanie się z naszym Ośrodkiem – przygotujemy dla Państwa indywidualną ofertę.

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania związane z naszymi kursami, pozostajemy stale do dyspozycji. W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy lub też o zgłoszenie się do naszego Ośrodka, gdzie nasi pracownicy zaprezentują Państwu ofertę i przygotują wycenę przeszkolenia.

Ośrodek Szkolenia Operatorów OSO zaprasza na szkolenia na HDS – Warszawa i cała Polska!

Zobacz także: