Kursy

Szkolenia UDT w Ośrodku OSO

Od kilkunastu lat zajmujemy się profesjonalnym szkoleniem pracowników na terenie Polski. Dzięki nam możesz uzyskać uprawnienia UDT (Urzędu Dozoru Technicznego) i zacząć pracować na stanowisku operatora maszyn wymagających tego rodzaju uprawnień. Nasze zajęcia skierowane są do wszystkich osób, które poszukują kompleksowej pomocy w podnoszeniu swoich kwalifikacji.

W naszej ofercie znajdują się między innymi:

  • kurs na podesty ruchome w kategorii I P oraz II P
  • kurs operatora wózka widłowego w kategorii I WJO, II WJO, III WJO
  • kurs na suwnice w kategorii I S oraz II S
  • kurs HDS na uprawnienia UDT

Dodatkowo w naszym Ośrodku OSO zajmujmy się prowadzeniem kursów w zakresie BHP, PPOŻ, pierwszej pomocy przedmedycznej, ponadto ADR, diagnosty samochodowego, hakowego sygnalisty, dźwigowego oraz operatora nalewaków TDT.

Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych instruktorów i na podstawie programów opracowanych wspólnie z instytucjami certyfikującymi wydającymi uprawnienia, a także z pomocą naszych metodyków. Dbamy o to, aby nie tylko przekazywać wiedzę, ale również nasze szkolenia pełne są ćwiczeń praktycznych, które ugruntowują zdobyte informacje. W ten sposób uzyskujemy tak wysoką zdawalność i jednocześnie zadowolenie uczestników.

Ceny usług szkoleniowych są zależne od liczby uczestników. W przypadku większych grup dajemy zawsze atrakcyjne rabaty i umożliwiamy negocjacje, dlatego prosimy o skontaktowanie się z nami, by uzyskać więcej informacji na temat cen – przygotujemy indywidualną wycenę.

Organizujemy zajęcia w formie otwartej – prowadzone są one według harmonogramu zamieszczonego na naszej stronie internetowej, a także w formie zamkniętej – dla grup zorganizowanych, skierowanych przez pracodawców lub instytucje. Zajęcia w formie zamkniętej mogą być indywidualnie dopasowane do potrzeb zleceniodawców zgodnie z wymogami stanowiska pracy.

Zachęcamy do wybrania naszych usług!