Uprawnienia UDT/TDT/WDT

Nasz ośrodek szkoleniowy prowadzi kompleksowe kursy na wszystkie uprawnienia UDT. W naszej ofercie znajdą Państwo szkolenia na urządzenia transportu bliskiego takie jak:  

 • wózki widłowe,  
 • podesty ruchome,  
 • suwnice, 
 • ładowarki teleskopowe,  
 • żurawie,  
 • dźwigi.  

Zapoznaj się z naszą ofertą na szkolenia na uprawnienia UDT! Pomagamy we wszystkich formalnościach! 

Każdy kurs na uprawnienia UDT składa się z części teoretycznej i praktycznej. Podczas części teoretycznej uczestnik szkolenia zapoznaje się z budową urządzeń, zasadami bezpiecznej eksploatacji oraz regulacjami prawnymi dotyczącymi maszyn. Podczas części wykładowej, nasi specjaliści przedstawią kursantom również obowiązki operatora oraz konserwatora danego urządzenia. Po części teoretycznej, uczestnicy przystępują do części praktycznej, na której pod okiem instruktorów, szkolą swoje praktyczne umiejętności i uczą się pewności i płynności przy obsłudze i konserwacji urządzenia. Każde szkolenie kończy się egzaminem wewnętrznym w ośrodku. Do przystąpienia do większości szkoleń należy mieć ukończone 18 lat, posiadać wykształcenie co najmniej podstawowe i mieć orzeczenie lekarskie potwierdzające odpowiedni stan zdrowia do wykonywania zawodu operatora i konserwatora maszyn.  

Egzamin 

Każde szkolenie na uprawnienia UDT kończy się egzaminem państwowym pod nadzorem powołanego przez urząd inspektora. Egzamin dzieli się na część testową (test zawierający pytania zamknięte) oraz część praktyczną (sprawdzenie umiejętności kursantów przy obsłudze i konserwacji). Po uzyskaniu pozytywnego wyniku z egzaminu, kursant otrzymuje kwalifikacje UDT. Każde uprawnienie ma okres ważności, dlatego warto jest o nich wiedzieć by je przedłużyć po upływie czasu.  

Cel naszych szkoleń  

Celem naszych kursów jest przeszkolenie przyszłych specjalistów urządzeń transportu bliskiego tak, by szybko znaleźli zatrudnienie dzięki swoim wysokim umiejętnościom. Nasza doświadczona i wykwalifikowana kadra szkoli kursantów w taki sposób, żeby nabyli pewności i płynności podczas pracy przy maszynach. Stawiamy na rozwój umiejętności technicznych, które są niezbędne przy pracy operatora i konserwatora z uprawnieniami UDT. Zależy nam, by każdy nasz kursant uzyskał z egzaminu UDT wynik pozytywny, dlatego przeprowadzamy egzaminy wewnętrzne, by zapoznać uczestników z pytaniami testowymi oraz zadaniami wymagającymi praktycznych umiejętności. Dzięki przeprowadzanym egzaminom wewnętrznych nasi kursanci nie stresują się przed faktycznym egzaminem państwowym.  

Dla kogo są nasze szkolenia na uprawnienia UDT?  

Na kursy na uprawnienia UDT zapraszamy wszystkich, którzy chcą poszerzyć swoje umiejętności i kwalifikacje. Szkolenia kierujemy do osób, które chcą rozpocząć karierę jako operatorzy i konserwatorzy urządzeń transportu bliskiego. Na szkolenia zapraszamy zarówno mężczyzn jak i kobiety. Gwarantujemy miłą atmosferę podczas naszych zajęć!  

Gdzie odbywają się nasze szkolenia?  

Szkolenia odbywają się w naszym ośrodku szkoleniowym w Warszawie. Dla grup zorganizowanych i firm oferujemy dojazd kadry pod wskazany adres.  

Co oferujemy podczas kursu?  

 • pomoc przy wszystkich formalnościach,  
 • serwis kawowy,  
 • darmowe materiały szkoleniowe, 
 • miłą atmosferę.  

Nasza oferta  

Oprócz szkoleń na uprawnienia UDT, w ofercie znajdziesz również serwis urządzeń. Serwisujemy wszystkie urządzenia transportu bliskiego takie jak:  

 • suwnice,  
 • ładowarki teleskopowe, 
 • podesty ruchome, 
 • wózki widłowe,  
 • żurawie,  
 • dźwigi,  
 • i nie tylko!  

Dużym zainteresowaniem klientów cieszą się nasze kursy BHP, na których omawiane są możliwe zagrożenia, również pożarowe. Zapraszamy na nie wszystkich pracowników na stanowiskach administracyjno-biurowych i robotniczych oraz pracodawców! 

Sprawdź ofertę i zapisz się na nasze szkolenia już teraz! 

Pytania i odpowiedzi  

Co oferujecie podczas kursów?

Podczas naszych szkoleń oferujemy pomoc przy wypełnianiu formalności, serwis kawowy, darmowe materiały szkoleniowe oraz miłą atmosferę! 

Jakie urządzenia serwisujecie?

Serwisujemy wszystkie urządzenia transportu bliskiego, m.in.: suwnice, ładowarki teleskopowe, podesty ruchome, wózki widłowe, żurawie i dźwigi.  

Gdzie odbywają się wasze kursy?

Nasze kursy odbywają się w Warszawie. Dla grup zorganizowanych i firm oferujemy dojazd kadry na wskazany adres.