Suwnice

Kursy na suwnice – Warszawa i cała Polska

Chcesz bez przepłacania zdobyć uprawnienia na suwnice? Z nami możesz otrzymać je bez problemów! W Ośrodku Szkolenia Operatorów OSO zależy nam na zadowoleniu kursantów, dlatego uczymy zawsze kompleksowo, profesjonalnie i w przystępnych cenach.

Prowadzony przez nas kurs na suwnice jest przeznaczony dla każdej osoby, która chciałaby otrzymać uprawnienia i znaleźć pracę na stanowisku operatora tych urządzeń. Prowadzimy kompleksowe zajęcia obejmujące szeroki zakres informacji oraz ćwiczenia praktyczne, dlatego profesjonalnie przygotowujemy do egzaminu przed komisją Urzędu Dozoru Technicznego, po której uczestnik otrzymuje uprawnienia na suwnice.

Kategorie uprawnień obsługi urządzeń według UDT:

  • II S – suwnice obsługiwane z poziomu roboczego, wciągniki i wciągarki kategorii II W, warsztatowe żurawie stacjonarne
  • I S – urządzenia sterowane z kabiny operatora, wciągarki i wciągniki w kategorii I W i urządzenia w kategorii II S

Wszystkie kursy na suwnice w naszym Ośrodku bazują na wymogach UDT i pod kątem merytorycznym przygotowywane są przez naszych kompetentnych instruktorów.

Każdy kurs suwnice porusza następujące informacje potrzebne na stanowisku operatora:

  • dozór technicznych urządzeń dla kategorii II S lub I S
  • budowa i eksploatacja urządzeń
  • obowiązki operatora na stanowisku pracy
  • zasady bezpieczeństwa i higieny pracy
  • ćwiczenia praktyczne

Jeżeli chodzi o suwnice kurs nasz to nie tylko bogata teoria, ale również zajęcia z użyciem urządzeń w ramach ćwiczeń praktycznych. Podczas nich uczestnicy mogą zastosować zdobytą wiedzę i nauczyć się, jak poprawnie i bezpiecznie obsługiwać urządzenia na stanowisku pracy. Po zakończeniu nauki uczestnicy biorą udział w egzaminie, otrzymują zaświadczenia ukończenia szkolenia na suwnice oraz uprawnienia do obsługi urządzeń w kategorii II S lub I S wydane przez UDT.

Wymagania

Kurs na suwnice jest przeznaczony dla osób, które spełniają następujące wymagania:

  • ukończyły 18 lat
  • ukończyły przynajmniej szkołę podstawową
  • nie mają przeciwwskazań lekarskich do pracy na stanowisku operatora

Cena

Jeżeli chcesz zapisać się na kurs na suwnice, cena w naszym Ośrodku na pewno cię zainteresuje. Cena zależna jest od liczby osób biorących udział w zajęciach. Egzamin na suwnice jest już zawarty w cenie. W przypadku grup zorganizowanych koszty wyznaczamy indywidualnie i prosimy o skontaktowanie się z nami telefonicznie lub e-mailowo w celu uzyskania szczegółów.

Gdzie działamy?

Kursy na suwnice realizujemy w 4 punktach na terenie Polski oraz w miejscach dowolnie wskazanych przez naszych klientów – dojeżdżamy na miejsce w całym kraju. Główna siedziba naszego Ośrodka to Warszawa, natomiast oddziałów terenowych – Katowice, Kraków i Bielsko-Biała, w których zajęcia organizowane są według harmonogramu dostępnego na naszej stronie.

Jeżeli masz pytania dotyczące takich kwestii jak kurs na suwnice, cena, miejsce organizacji zajęć, wtedy skontaktuj się z nami, postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej.

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą pełną ofertą i do szkolenia się z nami!

Zobacz także: